Castle Knight 3 - Rega IO Amplifikatör Paketi | Hoparlörler | Dükkan Hifi Online Satış Sitesi

Kategoriler

Kargoya Verilis Süresi
: Ayni gün kargo
  • Liste Fiyatı(KDV Dahil)

    11.640 TL 1.200 EUR
  • İndirimli Fiyatı(KDV Dahil)

    10.243 TL 12%
  • Havale Fiyatı(KDV Dahil)

    9.731 TLToplam Kazanç :
Stokta Yok Gelince Haber Ver

Castle Knight 3 - Rega IO Amplifikatör Paketi

Castle Knight 3 Hoparlör

Knight serisi, Castle'ın dünya çapındaki ar-ge çalışmaları sayesinde, tamamen baştan sona kendi bünyesinde ürettiği sürücü üniteleri ve bileşenler kullanılarak dizayn edilip üretilmiştir.

Birçok hoparlör tasarımında, ön ya da arka refleks hava portları kullanılır. Bu da bas frekanslarında yükselmeye ve rezonansa sebep olur. Neticede baslar ayrı ve yavaş hale gelerek diğer frekansları maskeler. Bu seride hava deliği ürünlerin altında yere doğru gelecek şekilde konumlandırılmıştır.

Özellikler

Kabin Tipi 2 Yollu
Koni Bas / Mid Sürücüsü 130 mm / 1
Yumuşak Kubbe Tiz Sürücüsü 25 mm / 1
Nominal Empedans 8 Ohm
Frekans Cevabı (-6dB) 38Hz - 24kHz
Hassasiyet 88 dB
Önerilen Amp. Gücü 15 - 100W
Ölçüler (Y x G x D) 760 x 165 x 265 mm

Rega IO Amplifikatör

Yeni Rega IO ampli müzikseverler gözetilerek tasarlandı. Kurulumu ve kullanımı çok kolay, her tür hi-fi sisteme kolaylıkla entegre olabiliyor.

Kompakt boyutu, farklı sistemlerle kullanılabilirliğini arttırırken kendi fiyatının çok üstünde bir performans sergilemesine de yol açıyor. Tahmin edilebileceği gibi, yüksek kalitede bir MM (moving magnet) phono katı, iki adet line seviyesinde giriş, yeni tasarımlı mini uzaktan kumandası ve yüksek kalitede bir kulaklık çıkışı, müzik sinyalinden taviz vermeden en yüksek kalitede performans sağlayacak şekilde ampliye entegre edilmiş.

Bütün bu özellikleri bir arada bulunduran io, güçlü ve dengeli ses performansını harika bir fiyata sunuyor.

TEKNOLOJİK ÖZELLİKLER

Rega IO, daha büyük boyuttaki çok ödüllü kardeşi Brio ile aynı güç amplisi ve phono katı devrelerini kullanıyor. Io’nun amacı olağanüstü performansı daha küçük bir kasa ve daha iyi bir kalite/fiyat oranıyla sunmak. A/B class devresi tüm diğer Rega amplileriyle aynı DNA’yı paylaşıyor ve her zamanki gibi tüm bileşenleri Rega tarafından özenle seçilmiş. Sanken çıkış tranzistörleri, Alps ses potentiometresi ve lineer güç besleme devresiyle, kanal başına 8 ohm’da 30 watt çıkış gücü sağlıyor.

İki adet line seviyesinde giriş ve yüksek kalite moving magnet phono girişi mevcut. Standart hi-fi kulaklıklar için ön tarafında bir kulaklık çıkışı bulunmaktadır; kulaklıklar takılı olduğunda veya sistem sessize alındığında sinyal kaybı yaşamamak için amplinin çıkış katındaki röleler vasıtasıyla beslenir. Yeni tasarım bir uzaktan kumandası mevcuttur.

“Müziğin ilk birkaç ölçüsünü dinledikten sonra anlaşılıyor ki io gerçekten özel bir ampli. Bu fiyatlardaki herhangi bir ampliyi dinlerken ilk birkaç notanın nasıl duyulacağına dair bir endişe oluşur. Pek çoğunu dinlemek eğlenceli olabilir ama abartılı bir coşku da sunabilirler. Io bu tuzağa hiç düşmüyor, dolayısıyla, çok daha pahalı bir ampli dinlediğiniz hissine kapılıyorsunuz. Düşük kalitedeki kayıtları bile pürüzsüz bir şekilde çalabiliyor olması da büyük bir başarı. Io kendi fiyatının çok üstünde bir performans sunuyor.” -Adam Smith, Hi Fi Choice“Rega io küçük ve muhteşem bir ampli, piyasada mevcut özellikleri fazla pek çok ampliye kıyasla zımba gibi performansı yla müziği sürekli dinleme isteği oluşturuyor.” -Jason Kennedy, The Ear editör

 

Teknik Özellikler:

Frekans aralığı: Phono: 15 Hz - 40 kHz (-3 dB’de) / 27 Hz - 20.5 kHz (-1 dB’de)
Line: 12 Hz (-1 dB’de) - 43 kHz (-3 dB’de)
Güç 30 W RMS/kanal, 8 Ω
Güç sarfiyatı: 135 W @ 230 V - maksimum çıkış gücünde
Ölçüler Y x G x D mm  180 x 290 x 68 mm
Ağırlık 2,39 Kg 

Benzer Ürünler

Ürünler yükleniyor