Kategoriler

Kargoya Verilis Süresi
: Ayni gün kargo
  • Liste Fiyatı(KDV Dahil)

    9.287 TL 505 EUR
  • İndirimli Fiyatı(KDV Dahil)

    8.721 TL 6%
  • Havale Fiyatı(KDV Dahil)

    8.284 TLToplam Kazanç :
Stokta Yok Gelince Haber Ver

Mission QX-1 Hoparlör

Mission 40 yıllık ses uzmanlığını yepyeni bir hoparlör yelpazesine taşıyor.

QX serisi, hem Hi-Fi hem de AV sistemlerinde çarpıcı bir görünüme ve çok etkileyici performansa sahiptir. Mission QX serisinde gelişmiş yeni tasarımlar ve kapsamlı, kapsamlı dinleme testleri sonunda; ne tür müzik ya da film tarzı olursa olsun, heyecan verici ve etkileyici performans sunan bir hoparlör geliştirdi. 

QX serisi, hoparlörlerin modern evlere mükemmel bir şekilde uyum sağlamasına olanak tanıyan, son derece çekici ve benzersiz bir tasarım ve ileri mühendislik ile tasarlandı. Ön panel görünümü, hoparlörlere için çekici görünüm katarken, hoparlörler içindeki ileri teknolojinin habercisidir.

 

Teknik Özellikler:

2 yollu Raf Tipi Hoparlör  
Kutu Yapısı : Bass Refleks
Bass Sürcüsü

: 130 mm / 5" Kompozit

Tiz Sürücüsü : 38 mm Tekstil Ring Dome
AV Kalkanı : Yok
Hassasiyet : 87 dB
Tavsiye Edilen Ampli Gücü : 25-100 Watt
Tepe SPL : 95 dB
Empedans : 8 Ohm
Minimum Empedans : 3,9 Ohm
Frekans Cevabı : 55 Hz - 24 kHz
Crossover Frekansı : 2,4 kHz
Kutu Hacmi : 8,1 Litre
Ölçüler Y x G x D mm  : 280 x 195 x 250 mm + 5mm Terminaller
Ağırlık : 6,30 Kg Adet

 

TERS GEOMETRİ SÜRÜŞ TASARIMI
Mission QX serisi, Mission’ın klasik IDG (Ters Sürücü Geometrisi) sürücü formatını kullanır. Tiz ünitesini bas / orta frekans sürücüsünün altına yerleştirerek, ses yolun uzunluğu eşitlenir, böylece ses dalgaları dinleyicinin kafa yüksekliğinde buluşur.  Bu ilke hoparlörlerde çok önemli olan "zaman hizalamasını" artırır.

YENİ ÖZELLİK
YENİ HALKA TİZ SÜRÜCÜSÜ / NEW “RING DOME” TREBLE UNIT

Yeni “ring dome” tiz ünitesi, düşük distorsiyon ile yüksek seviyeli müziksel detaylar sunar - her zamanki kubbe kavitasyon etkileri tamamen önlenmiştir.

Çift halkalı radyatör - Mission'un özel "halka kubbesi", çift halka düzeninde oluşturulmuş ve dokuma, tekstil malzemeden yapılmıştır. Tekstil kubbesi ve çok halkalı çevre kombinasyonu, en yüksek yayılma alanına optimum sertlik uygulayarak dizay edilmiştir.

İkiz arka kavite, yansıtmayan tasarım - diyaframa ait arka basınç, çift arka hava boşluğu sayesinde rezonansı azaltır ve geniş bir bant genişliği korunur.

Bas sürücülerinde Mission DiaDrive özelliği
Mükemmel bas tonu ile doğal orta seslerin kalitesi, orta seslerde berraklık için özel olarak tasarlanmış yumuşak hamur ve akrilik elyaf karışımından formüle edilmiş dikişsiz bir eğri koni ile sağlanır.

DADRIVE İKİZ TASARIM

Olağanüstü gerçekci etki için arttırılmış yüzey alanı ile desteklenmiş ses bobini

SÜRÜCÜ ÇITASI

Sürücü ünitesinin ön yüzüne son derece teknik bir görünüm veren bu benzersiz döşeme tasarımının arkasına sürücü birimi çevreleme ve sabitleme vidaları akıllıca gizlenmiştir.

 

• Gelişmiş DiaDrive koni sistemi - ön ters çevrilmiş kubbe konisi, motor sisteminden maksimum geçici darbeyi aktarmak için ikincil bir alt koni ile sürülür ve daha düzgün tepki verir.
• Büyük boyutlu mıknatıslı motor sistemi, herhangi bir amplifikatörden maksimum dinamik elde etmek için yüksek hassasiyet sunar.
• Yeni “ring dome” tiz ünitesi, düşük distorsiyon ile yüksek seviyeli müzik detayları sunar - her zamanki kubbe kavitasyon etkileri önlenir.
• Yeni bass portu noktası, "bas portu ses " bozulmasını azaltmak ve doğru bas performansı elde edecek şekilde profillendirilmiştir.
• Dikkatle hazırlanmış akustik çaprazlama eğimleri, kesintisiz performans için sürücüler arasında mükemmel entegrasyon sağlar.
• Crossoverda manyetik alan etkileşimini önlemek lamine edilmiş bass bobini ve PCM üzerinde audiophile standartlarına uygun polipropilen kapasitörler kullanılmıştır.

İlgili Ürünler

Ürünler yükleniyor