Denon RCD-M41 & Castle Knight 3 Seti | Mini ve Micro Sistemler | Mini Sistemler / Kablosuz Ürünler | Dükkan Hifi Online Satış Sitesi

Kategoriler

  • Liste Fiyatı(KDV Dahil)

    8.875,67 TL 1.185,00 EUR
  • İndirimli Fiyatı(KDV Dahil)

    6.923,05 TL 22%
  • Havale Fiyatı(KDV Dahil)

    6.576,90 TLToplam Kazanç :
Stokta Yok Gelince Haber Ver

Denon RCD-M41 Mini Müzik Seti

CD, Bluetooth ve FM Radyolu HiFi Sistemi

Genel Bakış

Bolca ödül kazanan D-M40 üzerine kurulu olan yeni D-M41, geliştirilmiş ses, tarz ve olanaklara sahip. Yeni geliştirilen ayrık analog amplifikatör devresi daha büyük netlik ve etki için sinyal yollarını azaltırken, yeni Bluetooth uygulaması kullanımda değilken diğer kaynakların ses üzerindeki etkisini azaltmak için kolay kullanımlı bir kapatma anahtarıyla birlikte kullanılıyor. Bu arada yeni güzel tasarım, Denon'un en üst düzey modeli olan 'NE'nin yansımasıdır. RCD-M41 merkez ünitesinde geliştirilmiş ses kalitesini hak eden bir TV, set üstü kutu veya diğer dijital cihazları bağlamak için iki adet dijital optik girişe sahip ve dahili CD ile FM/AM radyo içerirken SC-M41 hoparlörler CD alıcısının performansını tamamlayacak şekilde European Sound ile uyumludur.

Yeni tasarlanmış tam ayrık analog amplifikatör devresi ile yüksek güç çıkışı

Denon'un mühendisleri, daha fazla performans ve değer sunmak için tarz ve kolaylıklardan ses devresine kadar olan tasarımı tamamen yeniden düşündüler. Yeni amplifikatör devresi 2x30W verir, ayrıca kişisel dinleme için bir kulaklık amplifikatör bölümü de mevcuttur.

Ses saflığı için basit ve düz devre tasarımı

Denon'un popüler M serisi size "basit ve düz" konseptini baz alarak yüksek ses kalitesi sunar. Devre komplike değildir ve sinyal yolları kısa ve ses kalitesi üzerindeki olumsuz etkileri en aza indirilmiş şekildedir. Devre tasarımı ve şasinin oluşturulma şekli, duyduğunuz sesin orijinal performansa son derece sadık olmasını sağlar.

Sinyal saflığını korumak için Üçlü Gürültü Azaltma Tasarımı (T.N.R.D.)

Çeşitli devrelerin, panoların ve kablo düzenlerinin birbirlerini etkileyebildiği bir ses bileşeninde, güç amplifikatör devresini güçlendirerek yeterli spesifikasyonlar veya ses elde etmek mümkün değildir. Denon, sesin mümkün olduğunca temiz olmasını sağlamak için üç gürültü kaynağını elimine etti. Sinyal/ses oranını artırmak ve daha pürüzsüz, etkileyici bir ses üretmek için giriş seçici, elektronik ses ve güç amplifikatöründeki distorsiyon bastırılmıştır.


Akıllı telefonlardan ve tabletlerden anlık kablosuz aktarım için Bluetooth

Optimal esneklik sunmak için tasarlanmış giriş seçenekleri paketinin bir parçası olarak, Bluetooth, akıllı telefonlar, tabletler ve bilgisayarlarla anlık kablosuz bağlantıya izin vermek için entegredir. Bluetooth devresi, açık / kapalı seçici ile eksiksiz olarak tasarlandı ve gerektiğinde kolay kablosuz bağlantı sunarak kullanımda olmadığında ayrıca CD, DAB/DAB +, FM veya dijital kaynaklardan gelen gelişmiş ses sağlar.


Evdeki ofisinizde, yatak odanızda veya başka bir odada üst sınıf sesin tadını çıkarın

210mm genişliğinde ve 310mm derinlikli kompakt boyutlar (artı hoparlörler) bir kitaplıkta, yatak odasında veya ev ofisinde D-M41'in kolay kurulumuna olanak tanır. Birkaç renk kombinasyonu ile, yaşam biçiminize kolayca uyum sağlar ve aynı anda kusursuz performans sunar.

Yeni kozmetik tasarım

Denon'un en üst model New Era Hi-Fi'nin endüstriyel tasarımını yansıtan RCD-M41'in tarzı, ödüllü PMA-2500NE/DCD-2500NE veya PMA-1600NE/DCD-1600NE amplifikatörleri ve CD çalarlardan ayrılır.

Castle Knight 3 Hoparlör

Knight serisi, Castle'ın dünya çapındaki ar-ge çalışmaları sayesinde, tamamen baştan sona kendi bünyesinde ürettiği sürücü üniteleri ve bileşenler kullanılarak dizayn edilip üretilmiştir.

Birçok hoparlör tasarımında, ön ya da arka refleks hava portları kullanılır. Bu da bas frekanslarında yükselmeye ve rezonansa sebep olur. Neticede baslar ayrı ve yavaş hale gelerek diğer frekansları maskeler. Bu seride hava deliği ürünlerin altında yere doğru gelecek şekilde konumlandırılmıştır.

Özellikler

Kabin Tipi 2 Yollu
Koni Bas / Mid Sürücüsü 130 mm / 1
Yumuşak Kubbe Tiz Sürücüsü 25 mm / 1
Nominal Empedans 8 Ohm
Frekans Cevabı (-6dB) 38Hz - 24kHz
Hassasiyet 88 dB
Önerilen Amp. Gücü 15 - 100W
Ölçüler (Y x G x D) 760 x 165 x 265 mm.
 

 

Benzer Ürünler

Ürünler yükleniyor