Mission LX-2 Plus Hoparlör | Raf Tipi | Dükkan Hifi Online Satış Sitesi

Kategoriler

  • Liste Fiyatı(KDV Dahil)

    2.128,50 TL 330,00 EUR
  • İndirimli Fiyatı(KDV Dahil)

    2.021,86 TL 5%
  • Havale Fiyatı(KDV Dahil)

    1.920,77 TLToplam Kazanç :
Stokta Yok Gelince Haber Ver

Mission LX-2 Hoparlör

What HiFi Dergisi Kasım 2016'da Lx-2 yi fiyat kategorisinde en iyi hoparlör seçekerken Lx-2'yi söyle anlattı : LX-2'ler, sanki stüdyoya doğrudan doğruya bağlıymış gibi, müziğin kalbine kadar ulaşıyorlar.

LX-2 +, ödüllü LX-2 'nin tüm mühendislik ve ses özelliklerini korurken, fiyat kategorisinde Yılın Hoparlörü olmaya tekrar göz koymuştur. Daha büyük bir orta / bas sürücüsü ve daha büyük bir kutuyla birleştirilmiş olan LX-2 +, karakteristik hızını ve netliğini korurken, hoparlörleri daha yüksek fiyatlı rakipleri ile rekabet edecek sahne, bass ve 3 boyutluluk sağlar.

Kısaca fiziksel olarak Mid/Bas sürücüsü 3 Cm büyümüş ve kasa kabin hacmi % 57 artmıştır. Hız ve berraklık korunurken bas seslerde 15 Hz iyileştirme sağlanmıştır.

Teknik Özellikler

Tip 2 Yollu Bas Portlu
Tiz Sürücü 25mm microfibre dome
Mid/Bas Sürücü 165 mm fibre composite cone
Hassasiyet (2.83V @ 1m) 88 dB
Önerilen Amplifikatör Gücü 20 - 120W
Nominal Empedans 6 Ohms
Frekans Yanıtı (+/- 3dB) 45 Hz - 30 kHz
Crossover Frekansı 2 kHz
Kabin Hacmi 23,4 L
Ölçüler (Y x G x D) 345 x 214 x 300mm +10 mm terminaller
Ağırlık 8.3 Kg Adet

LX Serisi hoparlörler akıllı, pratik ve uygun fiyatlı olup, Mission'un alışılagelmiş tasarım odağına uygun olarak keskin, klasik ama modern bir görünüm sergiliyorlar.

Her şeyden önce, ilham veren enerji ve detaylarla müzikle iletişim kurarlar ve Mission hoparlörlerinden beklenilen performansı sunarlar.

Mission'un orijinal sloganı olan "Müzik Üstad, Teknoloji Köle", daha önce hiç bu kadar rahat ifade edilmemiştir. Gelişen teknolojik imkanlar ile doğru sesi çok daha uygun fiyatlarla sizlere sunabiliyoruz. Bunun en güzel örneğ yeni LX serisidir.

Harika ses ve iyi ölçümler bizi çok mutlu ediyor. - Hangi Mission LX hoparlörünü seçerseniz seçin, tüm müzik koleksiyonunuzu tekrar keşfetmek isteyeceksiniz.

Gelişmiş Sürücü Tasarımı

Orta ve bas hoparlör sürücüleri, higroskopiyi azaltmak için emprenye edilen gelişmiş bir elyaf formülasyonundan üretilir. Aynı zamanda ağıtlıklarına göre sert olan bu sürücüler harika bir sönümleme sunar.

Güçlü bir ferrit mıknatısı ile manyetik alan tam olarak ses bobinin hareket alanında yönlendirilir ve renklenmeyi en aza indiren ultra doğrusal bir performans sağlanır.

Sürücülerin Konumlandırılması ve Entegrasyon

Geleneksel Mission tarzında, raf tipi hoparlörlerde "LX-1 ve LX-2"'nin tweeter'ı, zaman uyumuya yardımcı olmak için orta / bas sesli tahrik ünitesinin altına yerleştirilir.

Tiz ünitesini kulak seviyesinin altına yerleştirerek, tiz üniteden dinleyiciye olan yol uzunluğu orta / bas ünitesinin yol uzunluğundan daha uzun olur. Tiz ünite kubbesi fiziksel olarak orta / bas ünitesi konisinin ilerisinde olduğu için, aralarındaki akustik farkının eşitlenmesine yardımcı olur.

 

Kabin içi sağlamlığı sağlamak için istenmeyen kabin rezonansları ve titreşimleri ortadan kaldırmak için kapsamlı araştırma ve geliştirme gerçekleştirildi. Her driver, tam frekans aralığının en net ve ayrıntılı olduğu kilit noktalara paralel olarak yerleştirilmiştir. Yukarıdaki çizim, destek alanlarını ve ses üzerindeki etkisini göstermektedir. Mavi alanlar dolabın gövdesi ile gürültünün nereden alındığını gösterirken, kırmızı alanlar sesin bulunduğu yerleri vurgular. Gördüğünüz gibi, ses gerektiği gibi kutudan değil sürücüler kaynaklı olarak üretilir.

Benzer Ürünler

Ürünler yükleniyor