ZenSati Zorro SP Spade Kablo | Hoparlör Kabloları | Kablolar | Dükkan Hifi Online Satış Sitesi

Kategoriler

Kargoya Verilis Süresi
: Ayni gün kargo
  • Liste Fiyatı(KDV Dahil)

    71.957 TL 2.420 EUR
  • Havale Fiyatı(KDV Dahil)

    68.359 TLToplam Kazanç :
Adet
Sepete Ekle

ZenSati Zorro SP Spade Kablo

A-B testlerinde olağanüstü performansı ve gerçek bir müzikal illüzyonda tamamen kaybolma yeteneği ile ZenSati Zorro, şaşırtıcı ve kesinlikle kristal netliğinde sinyaliyle tüm engelleri aşarak, sesler ve enstrümanlar arasındaki boşluğun kolayca takdir edilmesini sağlar.

Estetiğe olağanüstü önem veren ZenSati Zorro, ikonik kırmızı ve siyah renkte giyinmiş ve sizi liginde daha önce hiç görülmemiş bir üstün performans evrenine çekiyor. ZenSati Zorro, herhangi bir müzik aşığının yalnızca mevcut en iyi ses teknolojisinden elde edilen nihai duygusal zevke kabul edilmesini sağlar. ZenSati, olağanüstü bir şekilde icra edilen ton bütünlüğü, tınısal sağlamlık ve müzikal bütünlük için haklı bir itibar kazanmıştır.

ZenSati Zorro kabloları, bükümlü, düz, gümüş kaplı bakır iletkenlerden oluşur, uygun şekilde yalıtılmış ve yalnızca en iyi malzemeler kullanılarak birleştirilmiştir. Kapsamlı malzeme araştırması, sinyal iletimi için en uygun yolu sağlamadığı için saf gümüş iletken kullanmamanın değerini ortaya çıkardı. Uygun oranlarda, katı bir saf gümüş tabakasıyla kaplanmış bakır kombinasyonu, engelsiz sinyal iletimi için ideal koşulları sağlar.

İlgili Ürünler

Ürünler yükleniyor