Stein InLine Power 2 - Demo | Voltaj Düzenleyiciler | HiFi Aksesuarları | Dükkan Hifi Online Satış Sitesi

Kategoriler

Kargoya Verilis Süresi
: Ayni gün kargo
  • Liste Fiyatı(KDV Dahil)

    15.056 TL 506 EUR
  • İndirimli Fiyatı(KDV Dahil)

    11.292 TL 25%
  • Havale Fiyatı(KDV Dahil)

    10.728 TLToplam Kazanç :
Adet
Sepete Ekle

Stein InLine Power 2 - Demo Ürün Kutusuz

Çalışma prensibi:
Bir iletkenden elektrik akımı geçtiği zaman bu akıma dik açılı bir manyetik alan oluşur. Bu değişmeyen bir fizik kuralıdır. SteinMusic'in geliştirmiş olduğu yeni teknoloji sayesinde içinden akım geçen kablonun etrafında oluşan manyetik alan tümüyle düzensiz bir yapıya dönüşüp kendi kendini etkisizleştiriyor.
 
InLine Power 2 konvansiyonel anlamda bir cereyan filtresi değildir.
 
Sese etkisi:
Seste oluşan iyileşmenin niteliği ve hatta niceliğiyle, SteinMusic InLine Power 2'nin bugüne kadar test ettiğimiz ve satışını yaptığımız aksesuarların en etkinlerinden biri olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz. Entrümanlar birinden ayrışırken, sahne büyüyüp, derinleşiyor. Arka plan sessizliğinde önemli bir artış oluyor. Ve belki de en önemlisi enstrümanların tınılarındaki doğallaşma. InLine Power 2'yi bir süre dinledikten sonra yerinden çıkardığınızda enstrümanların tınılarındaki tatsızlaşmaya (tenekeleşmeye), gövdesizleşmeye şaşırıyorsunuz (özellikle akustik sazlarda)!
 
Kullanım şekli:
Sisteminizdeki tüm cihazları bir çoklu prizde toplayıp InLine Power 2'yi bu çoklu prizin girişinde kullanmanızı öneriyoruz. En büyük etki bu şekilde sağlanıyor. 15 Amper'lik kapasitesi olduğundan cihazların tümünü bağlamak herhangi bir sorun oluşturmuyor.

İlgili Ürünler

Ürünler yükleniyor