Audiovector QR 7 SE Hoparlör | Kule Tipi | Dükkan Hifi Online Satış Sitesi

Kategoriler

Kargoya Verilis Süresi
: Ayni gün kargo
  • Liste Fiyatı(KDV Dahil)

    250.985 TL 7.070 EUR
  • Havale Fiyatı(KDV Dahil)

    238.436 TLToplam Kazanç :
Çift
Sepete Ekle
Ücretsiz Kargo
Bu ürünü satın aldığınızda kazanacağınız puan 2.510 TL
Audiovector Hegel H190Audiovector Hoparlör Alana Hegel H190'da % 25 İndirim

Audiovector QR 7 SE Hoparlör

QR 7 SE GÜÇLÜ DİNAMİKLER VE ETKİLEYİCİ BASLAR

QR SE serisinin tasarım hedefi her zaman en ileri teknolojiyi mükemmel bir şekilde tamamış ve orantılı bir üst düzey pakette sunmak olmuştur. Ses büyük, cesur ve dinamiktir, ancak gerektiğinde ince ve ayrıntılıdır ve her tür müzik türü için mükemmel bir üründür.

Gold Leaf Air Motion Tweeter'ımızın fascia plakası tek parça Havacılık ve Uzay Sınıfı Alüminyumdan işlenmiştir. Hassas bir şekilde işlenmiş, cam püskürtülmüş, fırçalanmış ve ardından Tungsten Titanyum Grisi ile anodize edilmiştir. S-Stop filtresi olarak çalışan altın kaplama bir dağılım ağına sahiptir.

Yeni SE modellerinin tümünde ön panellerde ve kumaş ızgaralarda ince, zarif ancak son derece tanınabilir altın pirinç rozetler bulunmaktadır.

Yeni son derece özel çift kriyojenik polipropilen kalay flaş bakır kapasitörlerimiz sürekli dinleme, ölçüm ve iyileştirmenin sonucudur. AMT tweeter'larımıza daha tatlı, daha detaylı ve daha açık bir ses için mümkün olan en iyi koşulları sağlarlar. Kriyojenik olarak işlenmiş saf bakır kablo ve Audiovector Nanopore sönümleme malzemesinin kullanımı pürüzsüz ve doğal bir müzikal reprodüksiyon yaratır.

Audiovector Pure piston çift mıknatıslı bas sürücü üniteleri, normalde alüminyum/elmas sürücü ünitelerinde bulunan distorsiyon olmadan frekans bandının birkaç oktavı boyunca mükemmel bir piston gibi çalışma yeteneğine sahiptir. Bu da müziğin sıcak, hassas ve detaylı, aynı zamanda dinamik ve müzikal bir şekilde duyulması anlamına gelir.

Audiovector Pure piston çift mıknatıslı bas sürücü üniteleri, normalde alüminyum/elmas sürücü ünitelerinde bulunan distorsiyon olmadan frekans bandının birkaç oktavı boyunca mükemmel bir piston gibi çalışma yeteneğine sahiptir. Bu da müziğin sıcak, hassas ve detaylı, aynı zamanda dinamik ve müzikal bir şekilde duyulduğu anlamına gelir.

QR 7 SE, 2×8 inçlik devasa bir bas sistemi, 6 inçlik bir orta kademe ve tatlı ama ayrıntılı bir AMT tweeter ile QR SE serisinin en üst düzey amiral gemisidir. Bu hoparlör, yorucu olmayan ve dinamik dinleme seansları için idealdir.

Yumuşak empedans yükü ve 90,5 dB'lik yüksek verimliliği sayesinde kolayca sürülebilen bir hoparlördür - katı hal ve tüplü amplifikatörler için mükemmel uyum sağlar.

Güçlü QR Sub SE, detaylı QR C SE ve kolayca yerleştirilebilen QR Wall SE'nin eklenmesiyle, çok güçlü ve kuvvetli bir ev sineması hoparlör çözümü sunmaktan gurur duyuyoruz.

YENİ NESİL GELİŞMİŞ SES İLE TANIŞIN
QR SPECIAL EDITION, dinleyicileri orijinal müziğin ruhuna yaklaştırmayı ve dinleyicilerin müziği gerçekten hissetmelerini sağlamayı amaçlayan sürekli yeniliklerin sonucudur.

İlk notadan itibaren iyileştirmeleri fark edeceksiniz:

- Şirket içinde tasarlanan yeni kapasitörler daha temiz bir tiz ve gelişmiş detaylandırma sağlar.

- Metal gövdeli dirençler aracılığıyla iyileştirilmiş ısı dağılımı, daha da kararlı yüksek güç hassasiyeti sağlar.

- Kriyojenik olarak işlenmiş dahili kablolama, dinamikleri ve detaylandırmayı geliştirir.

- Stratejik olarak konumlandırılmış Nano Pore sönümleme malzemesi orta aralık açıklığını artırır.

- Bas refleks optimizasyonu hassasiyeti artırır.

- Tırtıllı somunlara sahip paslanmaz çelik üst sivri uçları daha kolay mikro ayarlama sağlar.

Teknik Özellikler

Frekans Cevabı : 23 - 52 kHz

AMT Sürücü Üst Sınırı: 105 kHz
Tiz Sürücüsü : S-stop ile Altın Yaprak AMT2
Mid Sürücüsü : 6” Saf Piston teknolojisi
Bas Sürücüsü : 2 x 8” Saf Piston teknolojisi
Bass Portu : Q-port bas refleks
Hoparlör Prensibi : Q-Port Bass Reflkesli 2,5 Yollu dizayn
X-OVER Frekansı : 425 / 3000 Hz
Hassasiyet: 91 dB/W/m
Maksimum Kaldırabileceği Güç : 330 W

Empedans : 6 Ohm
Boyutlar : YXGXD : 114 x 25 x 40 cm

İlgili Ürünler

Ürünler yükleniyor