Dükkan Hifi Online Satış Sitesi

Kategoriler

Ödeme ve Teslimat Şartları

Teslimat
 
Firmamızdan satın aldığınız ürünler, Genelde 2 iş günü veya Maksimum 7 iş günü içerisinde kargoya verilir. Ürünler Anlaşmalı olduğumuz Yurtiçi Kargo güvencesiyle,
kapalı kutuda tarafınıza ulaştırılır.
 
Güvenlik
 
Sitemizden yapacağınız alışverişlerde yüksek güvenlik standartları geçerlidir.
 
SSL Güvenlik Sertifikası ve Bankaların 3D Secure servisleri sayesinde güvenliğinizi riske atmadan rahat ve özgürce alışveriş yapabilirsiniz.
  
Kredi Kartı Güvenliği
 
dukkanhifi.com kredi kartıyla yapacağınız alışverişlerde güvenliğinizi en ön planda tutar.
Kişisel bilgilerinizi girdiğiniz ayfalarda tarayıcınızın altında bir güvenlik anahtarı vardır. Bu anahtar, tarayıcınızla gönderdiğiniz hiçbir bilginin üçüncü şahıslarca görünemeyeceğinin işaretidir.
 
dukkanhifi.com kişisel bilgilerinizi, kart numarası ve şifrelerinizi asla kayıt etmez, saklamaz. Siz direk olarak bankaların 3D ödeme platformlarına yönlendirilirsiniz. Sitemizden vereceğiniz her siparişte tekrardan kart bilgilerini yeniden girmenizin nedeni budur.
 
 
3D Secure/3 Boyutlu Güvenlik
 
VISA tarafından geliştirilen 3-D Secure protokolü Mastercard tarafından da kabul edilmiş, bir uygulama şartı olarak getirilmiştir ve Garanti Bankası tarafından Ulusal Güvenlik Platformu (3-D Secure) adıyla hizmete açılmıştır.
 
Uluslararası Güvenlik Platformu bir ödeme onaylama metodu yada teknolojik bir platform olmayıp ödeme sürecindeki partilerin (işyeri-banka-kart sahibi) sorumluluklarını düzenleyen bir modeldir. 
Uluslararası Güvenlik Platformu, sanal alışveriş işlemlerinin güvenliğinin arttırılmasi için Visa tarafından geliştirilmiş en gelişmiş sistemdir. Sistemin Visa kredi kartları kullanımı için hazırlanan uygulamasına "Verified by Visa", MasterCard kredi kartları kullanımı için hazırlanan uygulamasına ise "SecureCode" isimleri verilmektedir.
 
Sistem uyarınca, sanal ödeme işlemi sırasında müşteriye bankası tarafından ödeme şifresi sorulmakta ve böylece kart sahibinin kimligi doğrulanmaktadir. Bu sayede yetkisiz kişilerce kredi kartlarının internet ortamında kullanılmasının önüne geçilmesi sağlanmaktadır. 
 
dukkanhifi.com’den yapacağınız alışverişlerde sadece 3D ödeme ve Banka Havale / Eft ödemesi seçeneği vardır. Kredi kartınızın bağlı olduğu banka bu sistemi destekliyorsa 3D Secure’la ödemenizi yapabilirsiniz.
 
Ayrıca isteyen müşterileirmiz telefon veya email yolu ile bize ulaşıp almak istedikleri ürünü Mail Order yöntemi ile de alabilirler.
 
Telefonla sipariş vermek istiyorsanız lütfen bizi arayınız: 0850 221 95 77