Dükkan Hifi Online Satış Sitesi

Kategoriler

Garanti ve İade Şartları

GARANTİ ŞARTLARI

 

Almış olduğunuz tüm ürünler 2 sene RESMİ İTHALATÇI FİRMA GARANTİSİNE SAHİPTİR.

Garanti kaynaklı servis işlemleri Distributor Firmanın Yetkili Servisleri tarafından yapılır.

 

İADE ŞARTLARI

 

1. Satın aldığınız ürünü, kargodan teslim aldığınız günden itibaren 7 gün içinde dukkanhifi.com’a başvuruda bulunarak aşağıdaki koşullar dahilinde iade edebilirsiniz. Bu kapsamda geri göndereceğiniz ürünler için “kargo bedeli” Size aittir.

* İade edeceğiniz ürüne ait, hediye olarak verilen promosyonlu, kampanyalı ürünlerin de aynı anda iade edilmesi gerekmektedir.İade kapsamındaki koşullar aşağıdaki gibidir;

  1. İadeler mutlak surette orijinal kutu/ambalajı ve faturası ile birlikte yapılmalıdır.

  2. Bütün standart aksesuarları hasarsız ve tam olarak orijinal paketleri ile birlikte gönderilmelidir.

  3. Hediye verilen promosyonlu, kampanyalı ürünler de orijinal paketleri ile birlikte gönderilmelidir.

  4. Pikap iğneleri, taşınabilir ve görüntülü elektronik cihazlar vb. için; ürün ekranında yer alan koruma bandı çıkarılmamış olmalıdır. Ekranda ve cihazın diğer yerlerinde çizik, hasar, darbe, sıvı teması vs. olmamalıdır.

  5. Tüketicinin özel istekleri veya açıkça onun kişisel ihtiyaçları doğrultusunda hazırlanan, niteliği itibariyle geri gönderilmeye elverişli olmayan ürünler iade edilemez.

  6. Her türlü yazılım,DVD, VCD, CD, Kaset ve Plakların, Sıvı içeren sarf malzemelerin (temizleme sıvıları, yağlar vb.) ancak ambalajları açılmamış olması şartı ile iadesi kabul edilir.

  7. Gazete, dergi gibi süreli yayınlar iade edilemez.

 

• Ürününüz dukkanhifi.com tarafından teslim alındıktan sonra ambalajı, aksesuarları, faturası(*) kontrol edilecektir.
• İade işleminin onaylanması durumunda; iade başvurusundaki tercihiniz doğrultusunda 2 iş günü içinde “ürün bedeli” tarafınıza geri ödenecektir.
• İadenizin iade koşulllarına uygun olmaması durumunda ise; size haber verilip, ilgili ürün, adresinize kargo ile gönderilecektir.

*İade edeceğiniz ürünün faturası kurumsal ise, iade ederken kurumun düzenlemiş olduğu iade faturasıyla birlikte göndermeniz gerekir. İade faturası, kargo payı dahil edilmeden (ürün birim fiyatı + KDV şeklinde) düzenlenmelidir.

 

PARA İADESİ

 

Gönderdiğiniz ürün/ürünler, dukkanhifi.com tarafından iade işleminin onaylanması durumunda 2 iş günü içinde “ürün bedeli” tarafınıza geri ödenecektir.
• Ürün Bedel İadesi işlemi tamamlandığında kayıtlı olan e-posta veya cep telefonunuza bilgi mesajı gönderilir.
• Ödeme şekli “Kredi Kartı” ve tercihiniz “Para İadesi” ise; ödemeniz online olarak hemen kredi kartınıza yapılacaktır.
• Ödemenizin hesabınıza yansıması bankaların işlem sürelerine göre farklılık gösterebilir.
• Ödeme şekli “Havale/EFT” ve tercihiniz “Para İadesi” ise; bildirimde bulunduğunuz IBAN hesabınıza paranız geri ödenir. Eğer kayıtlı bir IBAN no. bilgisi yoksa bize bildirmeniz gerekir.
• Eğer tercihiniz “ödeme kuponu” (yeni bir siparişte kullanılmak üzere dukkanhifi.com hesabınıza iade tutarının tanımlanması) ise dukkanhifi.com hesabınıza tanımlanan ödeme kuponu düzenler.