Cube Audio Magus | Kule Tipi | Dükkan Hifi Online Satış Sitesi

Kategoriler

Kargoya Verilis Süresi
: Ayni gün kargo
  • Liste Fiyatı(KDV Dahil)

    164.383 TL 8.900 EUR
  • İndirimli Fiyatı(KDV Dahil)

    156.164 TL 5%
  • Havale Fiyatı(KDV Dahil)

    148.356 TLToplam Kazanç :
Çift
Sepete Ekle

Cube Audio Magus Hoparlör

21. yüzyılın fullrange sürücüleri ve hoparlörleri.

Fullrange hoparlörlerinin, çok yollu hoparlörlerin yakalamaya çalıştığı canlı müzik performansını daha doğru yaratabileceğine inanıyoruz. İnanılmaz ses sahnesi, mutlak holografi, büyülü orta bant, açık ve doğrudan ses veren yapı en sevdiğiniz müziğin mümkün olan en duygusal sunumunu sunar.

Diğer modeller gibi 2a3, 300B, 845 gibi SET tasarımların yanında push pull topolojiler ve iyi SS ampliler ile çok iyi netice vermektedir.

Magus modelimiz, Cube Audio F8 Magus sürücüsünü temel alan eksiksiz tek sürücülü bir hoparlördür. Mutlak dinleme deneyimi yaratabilen eşsiz bir hoparlör ve çok daha fazlası. Son teknoloji ürünü el yapımı fullrange sürücüler, çok etkili backloaded horn enclosure kasa ile bir araya getirilerek gerçek bir odyofil tatmin ve mutluluk deneyimini yaşatır.

Bliss C modeline göre daha güçlü motor ve koni üzerindeki yeni kaplamala farkıyla gerçek bir canavar. Bliss C'den daha dinamik ve hatta daha zengin bir ses ve  sunumu vardır.Kısca daha çok sihir sunuyor.

Cube Audio Full range hoparlörlerinin tümü, sürücülerde kullanılan birçok yenilikçi teknolojiden ve çözümden çok büyük faydalar elde edilerek üretildi. Aldığımız başarılı sonucun ispatı sadece seste değil, her hoparlörün ölçümlerinde de kolayca fark edilebiliyor. Frekans cevabı sadece "eksen" ölçümünde göze çarpmamaktadır. Sonuçta benzersiz sonuçlar elde ettik ve bunu sizlerle gurula paylaşıyoruz.

 

Tüm sürücüler ve hoparlörler Polonya'da el işçiliği ile üretilip monte edilmiştir. En yüksek kalite ve uzun ömür sunan bu üretim süreci, hem el işçiliği hem de modern hassas bilgisayar kontrollü CNC makinelerle üretilmiş parçalardan oluşur.

Teknik Detaylar :

Güç : 40 W

Verimlilik : 92db

Frekans cevabı : 38Hz - 18kHz (6db) *

Boyutlar YXDXG : 100 x 40 x 25 cm

Ağırlık : 30 Kg

F8 Magus fullrange sürücüsünde kullanılan çözümler ve teknolojiler: Sürücünün tüm özellikleri üreticinin kendi sayfasında bulabilirsiniz

Geliştirdiğimiz tüm teknolojiler sayesinde, sürücünün davranışı, ses karakteri, frekans tepkisi ve Thiele - Small parametreleri üzerinde her zamankinden daha fazla kontrol sahibi olduk. Size sunduğumuz sürücülerin ihtiyaçlarınızı karşılayacağına ve her zaman aradığınız fullrange sürücüler olduğuna derinden inanıyoruz.
 

Sürücü Parametreleri

Fs  = 40 Hz 
Re  = 6 ohms
Le  = 0.01 mH
Qt  = 0.37
Qes = 0.37
Qms =16.4
Cms = 0.74 mm/N
Vas = 53 liters
Sd= 230 cm^2

Bl  = 9 Tm

Xmax = +- 3 mm*

Xdamage = +- 6 mm
Sensitivity = 94 dB

Benzer Ürünler

Ürünler yükleniyor