DS Audio Vinyl Ionizer | Pikap Aksesuarları | Analog Köşesi | Dükkan Hifi Online Satış Sitesi

Kategoriler

Kargoya Verilis Süresi
: Ayni gün kargo
  • Liste Fiyatı(KDV Dahil)

    67.119 TL 2.034 USD
  • Havale Fiyatı(KDV Dahil)

    63.763 TLToplam Kazanç :
Adet.
Sepete Ekle
Ücretsiz Kargo
Bu ürünü satın aldığınızda kazanacağınız puan 671 TL

DS Audio Vinyl Ionizer 
ION-001 Vinyl Ionizer hiç şüphesiz şimdiye kadar kullandığım en etkili anti-statik cihaz olduğunu tam bir güvenle söyleyebilirim. Plak çalmam hiç bu kadar sessiz, daha açıklayıcı ve daha keyifli olmamıştı." Pozitive Feedback Magazine"
Vinil kayıtlardan statik yükü nötralize etmek ve çıkarmak için pozitif ve negatif iyonlar üretirVinil kayıtlar, sürtünme tarafından oluşturulan bir yüzey statik elektrik yüküne sahiptir. Statik birikmeye neden olan sürtünmenin iki yaygın kaynağı, plak çalma sırasında meydana gelen iğne ucunun sürüklenmesi ve ayrıca plakları kılıfından çıkarma aşamasınd oluşur. Negatif iyonları ikili çıkışlarından kontrollü bir şekilde yayan ION-001 iyonlaştırıcı; kayıt yüzeyindeki statik elektriği etkili bir şekilde nötralize eder ve ortadan kaldırır.
Eşsiz "fansız" tasarımımız, plak çalarken sürekli kullanım için sessiz çalışma sağlar. 

Not: Elektrostatik yükün derecesi, pikap iğnesinin şekli, plak malzemesi, sıcaklık ve nem gibi faktörlere bağlı olarak değişebilir.

Düşük ozon emisyonlu yüksek güçlü iyonlaştırıcı
ION-001, her biri pozitif ve negatif iyonlar için 2'şer olmak üzere toplam 4 iyonlaştırıcı ile donatılmış  bir cihazdır. ION-001, fazla ozon oluşumunu baskılayarak istenmeyen oksidasyonu önleyen özel bir güç kaynağı denetleyicisi kullanır.

İlgili Ürünler

Ürünler yükleniyor