Focal 100 ICW 8 Tavan Tipi Hoparlör | Gömme Hoparlörler | Diğer Hoparlör Çeşitleri | Dükkan Hifi Online Satış Sitesi

Kategoriler

  • Liste Fiyatı(KDV Dahil)

    17.999 TL
Adet.
Sepete Ekle
Ücretsiz Kargo
Bu ürünü satın aldığınızda kazanacağınız puan 180 TL

Focal 100 ICW 8 Tavan Tipi Hoparlör

 

2 YOLLU KOAKSIYEL DUVAR VEYA TAVAN HOPARLÖRÜ

Konut kurulumlarına özel bu 100 ICW8 hoparlör, ses performansı ve kompakt yapısıyla öne çıkıyor.Küçük ila orta büyüklükteki odalar, ses yayılımı (koridor, oturma odası vb.), stereo (yatak odası, mutfak vb.) veya Ev Sineması (özel oda, oturma odası vb.) için tasarlanmıştır. .Banyo gibi nemli ortamlar başta olmak üzere evin tüm odaları ile uyumludur.Duvarda kullanılabileceği gibi tavanda da kullanılabilir .

Akustik tarafta, bu koaksiyel hoparlör, alüminyum ters kubbe ve yeni Polyglass koni hoparlör(21 cm)ile daha kompakt ve çok yönlendirici olmayan yeni bir ayarlanabilir tweeter'a sahiptir .Yeni bir filtre, eksen dışı dinlemeyi destekler ve "duş etkisini" önemli ölçüde azaltır.

Bu ürün, özellikle yekpare şasi ve çerçevesiz dairesel ve kare şeklindeki manyetik ızgaralar sayesinde her yere dikkat çekmeyecek şekilde entegre edilecektir.

100 Serisi serisi, sadeliği ile iç mekanınıza beklenmedik bir müzikalite getiriyor.Teknolojisi, tasarımı ve kolay kullanım özellikleri ile kendinizi şaşırtın.Bu fiyat seviyesinde etkinliği ile kendini kabul ettirecek bariz bir çözümünüz var.

 

İlgili Ürünler

Ürünler yükleniyor