iFi Audio SupaNova Güç Kablosu | Güç Kabloları | Kablolar | Dükkan Hifi Online Satış Sitesi

Kategoriler

Kargoya Verilis Süresi
: Ayni gün kargo
  • Liste Fiyatı(KDV Dahil)

    24.666 TL 747 USD
  • Havale Fiyatı(KDV Dahil)

    23.433 TLToplam Kazanç :
Adet.
Sepete Ekle
Ücretsiz Kargo
Bu ürünü satın aldığınızda kazanacağınız puan 247 TL

iFi Audio SupaNova Güç Kablosu

iFi Audio SupaNova güç kablosu, ses sisteminize temiz ve güçlü bir elektrik sinyali sağlamak için inanılmaz bir performans sunar.Kablo,frekans aralığı boyunca gürültüyü etkili bir şekilde ortadan kaldıran Aktif Gürültü Önleme2 (Active Noise Cancellation2) teknolojisine sahiptir.

Kablonun yapısı tamamen simetriktir ve manyetik alanlardan tamamen arınmış merkezi bir çekirdek oluşturur.
Örgüsüz merkez topraklama kablosu, topraklama kablosunu manyetik alanlardan koruyan ve dolayısıyla topraklama gürültüsünü azaltan çift sarmal içine yerleştirilmiş iletkenlerle çevrilidir.Her iletken, dahili ve harici RFI girişimini etkili bir şekilde reddetmek için korumalıdır.Çift sarmal tasarımı aynı zamanda düşük endüktans ve kapasitansın yanı sıra sabit empedans sağlar.
Kablo, neme dayanıklı ve RoHS uyumlu yüksek performanslı bir termoplastik dahil olmak üzere polimerik malzemelerle yalıtılmıştır.
SupaNova ayrıca, nötr ve faz iletkeni çiftleri arasında mükemmel bir ayrım sağlayan mükemmel bir yalıtkan olan hava dolu ayırıcı telleri de içerir.
Kablonun her bir iletkeni, mükemmel iletkenlik için yüksek saflıkta OFHC bakırdan yapılmıştır.Konnektör kontakları ayrıca optimum iletim için altın kaplamalı bakırdan yapılmıştır.Kablo, daha fazla dayanıklılık için son olarak darbeye dayanıklı bir polimerik kılıfla kaplanmıştır.

Özellikler

Ürün Tipi Güç Kablosu
Uzunluk 1.8m
Konnektörler 1x Schuko 1x IEC C15
İletken Malzemesi OFHC Bakır
Ekranlama Var
Teknoloji Active Noise Cancellation2
Gürültü Azaltma > 40dB (> 100x)
Dalgalanma Koruması Maks. 10000A @ 775V / 8/20uS
Ağırlık 690g
Kablo Çapı Ø14mm 

İlgili Ürünler

Ürünler yükleniyor