KUZMA PLATIS | Pikap Aksesuarları | Analog Köşesi | Dükkan Hifi Online Satış Sitesi

Kategoriler

Kargoya Verilis Süresi
: Ayni gün kargo
  • Liste Fiyatı(KDV Dahil)

    115.963 TL 3.203 EUR
  • İndirimli Fiyatı(KDV Dahil)

    110.165 TL 5%
  • Havale Fiyatı(KDV Dahil)

    104.656 TLToplam Kazanç :
Adet
Sepete Ekle
Ücretsiz Kargo
Bu ürünü satın aldığınızda kazanacağınız puan 1.102 TL

Kuzma Platis 

PLATIS 54 ve PLATIS 65, HiFi ekipmanlarınıza ulaşan ve ayrıca cihazın kendi ürettiği vibrasyonların, titreşimlerin diğer cihazlara etkisini en aza indirmek için dizayn edilmiş pasif izolasyon platformlarıdır.

Taban çerçevesi ayarlanabilir ayaklarla desteklenen alüminyumdan yapılmıştır. Üst tabla, katı alüminyum plaka ile güçlendirilmiş lamine tabladır.

Üst tabla ve alt çerçeve, duyulabilir ve hissedilebilir aralıktaki titreşimi filtreleyen çok katmanlı silikon ve alüminyum damperlerle ayrılmıştır.

DEWESOFT sistemi ile ölçülen DEWESOFT grafik fotoğrafını aşağıda görebilirsiniz.

Kuzma Platis Isolation Platform — Sonic Purity - High End Audio Australia

Sarı Çizgi : 60 mm Akçaağaç üzerindeki 10 kiloluk HiFi ekipmanı üstünden ölçülen titreşim seviyesi

Kırmızı Çizgi : Aynı HiFi ekipmanının Platis 54 üzerindeyken ölçülen titreşim seviyesi. 10-7.000 Hz aralığında 10-20 dB gürültü azalması olmuştur. Bu daha net ve temiz ses için çok duyulur bir farktır.

Piyasada satılan bazı ürünler ' titreşim önleyici' olarak adlandırılır ve gerçek kullanımda bu terimle ilgileri gerçekten azdır. Kuzma Platis tam olarak bu işe uygun olarak dizay edilmiş ve üretlmiştir.

PLATIS 54 ve PLATIS 65 ayarlanabilir sönümleme ayakları tarafından desteklenen katı alüminyumdan yapılmış bir taban çerçevesine sahiptirler.

Üst destek plakası, katı alüminyum plaka ile güçlendirilmiş lamine tabladır. Taban ile üst plaka arasında 8 adet sönümleme ayağı vardır.

Platform üzerine koyacağınız ekipmanın / ürünün ağırlığına göre istenen miktarda sönümleme ayağı ekleyerek veya çıkararak en hassas ağırlık ayarı yapılır.

Bu esnek yapısı sayesinde farklı ağırlıtaki cihazlarla kullanıma uygundur. Platis 54 maksimum 90 Kilo ve Platis 65 maksimum 120 kilo taşıma kapasitesi vardır.

Teknik Özellikler

 

PLATİS 54

PLATİS 65

Boyutlar

500x400x60mm

600x500x60mm

Ağırlık

13 kilo

19 kilo

Taşıma Kapasitesi Maksimum

90 kg

120 kg

İlgili Ürünler

Ürünler yükleniyor