Meze Audio 99 Classics Kulak Üstü Kulaklık | Kulak Üstü | Kulaklıklar | Dükkan Hifi Online Satış Sitesi

Kategoriler

Kargoya Verilis Süresi
: Ayni gün kargo
  • Liste Fiyatı(KDV Dahil)

    4.721 TL 309 EUR
  • Havale Fiyatı(KDV Dahil)

    4.485 TLToplam Kazanç :
Adet
Sepete Ekle

Meze Audio 99 Classics Kulak Üstü Kulaklık

Meze 99 Classics, en seçici ses tutkunlarına bile mükemmel derecede doğal ses sunar. Ceviz ağacından kulaklık başlıkları, yumuşak kulak yastıkları ve yaylı çelik kafa bandı, 99 Classics'i bir çift kulaklıktan ziyade bir yadigâr haline getirecek.

Her Kulaklık Özgün

Tıpkı parmak izleri gibi, ahşap damarlar da benzersizdir, bu nedenle her bir Meze Kulaklık çifti türünün tek örneğidir. Sağlam yapılı ve hassas montaj. Kulak kapları, saten cilalı ahşap damardan yapılmıştır. Kulaklğınızı takın, arkanıza yaslanın ve hala şık görünürken en sevdiğiniz tellerin, hareketli ritimlerin veya güçlü vuruşların keyfini çıkarın.

Bilenler için Tasarlanmış Premium Ses

Modern ile el yapımı tasarımı birleştirerek, doğal malzemeler kullanarak ve en iyi premium sesi sunmaya odaklanarak kulaklık tasarımını yeni bir düzeye taşıyoruz. Amacımız, kulaklığın teknik cihaz veya ucuz plastik aksesuar olarak algılanmasını değiştirmek ve aşık olunacak olgun bir ürün yaratmaktır.

Ahşap Teknolojisi

Ahşabın seçimi doğası gereği zor bir iştir. Cevizin zengin renkleri, uzun ve pahalı bir işlem olan havayla kurutmanın kullanılmasını gerektirir. Sadece bir çift kulaklığın şekillendirilmesi işlemi 8 saate kadar sürer. Zımparalama, cilalama ve bitirme işlemlerinin tamamı 45 gün sürer. Ahşap bileşenler dikkatle incelenir ve nihai montaja hiçbir kusurun ulaşmasına izin verilmez.

Kulaklıklarımızda kullandığımız tüm ahşabın kesinlikle menşei belgeli kaynaklardan hasat edildiğini belirtmekte fayda var. Yani, yaşam döngüsünün sonuna gelmiş olgun ağaçlar. Bu sayede hem çevreye yardımcı oluyoruz hem de yaşlı ağaçlara Meze kulaklık şeklinde bir kez daha parlama şansı veriyoruz.


meze 99 classics walnut gold


meze 99 classics frequency


Teknik Özellikler

 

Ayrılabilir Kevlar OFC kablosu  
Transdüser Boyutu 40mm
Frekans tepkisi 15Hz - 25KHz
Hassasiyet 1KHz'de 103dB, 1mW
Empedans 32 Ω
Nominal Giriş Gücü 30 mW
Maksimum Giriş Gücü 50 mW
Fiş 3.5mm altın kaplama
Ağırlık 260 gr kablosuz

Benzer Ürünler

Ürünler yükleniyor