Meze Audio Rai Solo Kulak İçi Kulaklık | Kulak İçi | Kulaklıklar | Dükkan Hifi Online Satış Sitesi

Kategoriler

Kargoya Verilis Süresi
: Ayni gün kargo
  • Liste Fiyatı(KDV Dahil)

    5.931 TL 249 EUR
  • Havale Fiyatı(KDV Dahil)

    5.635 TLToplam Kazanç :
Stokta Yok Gelince Haber Ver

Meze Audio Rai Solo Kulak İçi Kulaklık

Dayanıklı ve ergonomik sinterlenmiş çelik bir kabuk içine yerleştirilmiş, UPM dengeli piston membran hareketine sahip rafine elektrodinamik sürücü.

Rai Solo, giriş seviyesi odyofillere sağlam yapılı ve çok değerli bir IEM sunma vizyonumuzdan doğdu. Ergonomik tasarım, sağlam paslanmaz çelik gövde, rafine dinamik sürücü, hepsi tek bir amaç için: saf bir dinleme deneyimi ile duyularınızı büyülemek.

Rai Solo'yu geliştirirken, eğlenceli olmayan ama iyi rafine edilmiş ve kontrollü bir ses imzası aradık. Rai Solo ve Rai Penta arasındaki en güçlü korelasyon, IEM'nin benzer şeklidir.
Solo'nun gövdesi için Metal Enjeksiyon Kalıplama teknolojisinin kullanılması, seri üretimde büyük bir doğrulukla yapılan çok karmaşık bir iç şekle sahip olmayı mümkün kıldı.

Birleşik Pistonik Hareket Teknolojisi Özel Sürücü

Tellerden rahatsızlık duymadan simetrik bir pistonik harekette çalışan telsiz diyafram.

Titreşim Azaltma Sistemi

Paslanmaz çelik son derece sert bir malzemedir, düşük rezonansa sahiptir ve bu nedenle sürücü ünitesi tarafından oluşturulan titreşime minimum müdahale sağlar. Ses performansı açısından bu avantajlar, iyi tanımlanmış görüntüleme ile temiz ve karanlık bir arka plana katkıda bulunur. Çelik şasi ile birlikte özel olarak tasarlanmış kabuk mimarisi, sürücü ünitesinden gelen titreşimi azaltır.

Anatomik Uyum

IEM ne kadar rahat olursa, dinleme deneyimi o kadar iyi olur, bu bir gerçektir. Ciddi müzik tutkunları saatlerce müzikleriyle meşgul olacaklardır. RAI serisi Kulak İçi Monitörleri, siz ve müziğiniz için gerçekten sürükleyici bir deneyim için rahatlık ve uzun süreli dinleme seansları sağlamak üzere tasarladık. Ayrıntılara aşırı dikkat: kulağın doğal kıvrımlarını kucaklamak ve mükemmel uyum sağlamak için tasarlanmış yuvarlak, yumuşak kenarlar.

En iyi şekilde ergonomi. Saf konfor. Havadarlık hissi ve kusursuz uyum.


Teknik Özellikler

 

Sürücü 9,2 mm UPM dinamik sürücü
Diyafram kalınlığı 9µm
Frekans tepkisi 18Hz - 22KHz
Bozulma 1mW/1kHz'de <%1
Empedans 16 Ω
SPL 1mW/1kHz'de 105±3dB
Stok kabloları 3,5 mm'de biten MMCX konektörü
Garanti 2 yıl

İlgili Ürünler

Ürünler yükleniyor