MoFi StudioDeck Pikap | Analog Köşesi | HiFi | Dükkan Hifi Online Satış Sitesi

Kategoriler

Kargoya Verilis Süresi
: Ayni gün kargo
 • Liste Fiyatı(KDV Dahil)

  53.100 TL 1.800 USD
 • Havale Fiyatı(KDV Dahil)

  50.445 TLToplam Kazanç :
Adet
Sepete Ekle

MoFi Electronics StudioDeck Pikap

 

Ürünlerimiz için ortak kalitemiz :

Mobile Fidelity Sound Lab stüdyoları dünyanın en iyi ses kayıtlarını yapan firmalardan birisir. Firma bu stüdyolarda beş yıl boyunca çalışarak yaparak Mobile Fidelity elektroniği, ev-ses reprodüksiyonunun ses bütünlüğünü geliştirmeye odaklanmıştır.

Her ürün, endüstrinin en iyi mühendislerinden bazılarıyla işbirliği sonucu ortaya çıktı ve yılların stüdyo deneyiminden yararlanıldı. Pikaplarımız, pikap iğnelerimiz ve pikap pre  amplifikatörlerimiz hepsi aynı felsefeyi taşır.

 

Her ürün Mobile Fidelity Sound Lab'ın ünlü Orijinal Master Kayıtlarıyla ne yapmaya devam ettiğini gösterecek şekilde tasarlandı: Özgün sanatçıyı daha yakından tanımanız için geliştirildi.

Pikaplarımız dünyanın en önemli pikap ve pikap kolu tasarımcılarından biri olan Spiral Groove'dan Allen Perkins ile işbirliği içinde tasarlanndı. Mobile Fidelity pikapları, vinil koleksiyonunuzun mükemmel bir şekilde dinlemenizi sağlar ve Mobile Fidelity Sound Lab'in yüksek standartlarını korur.

Gelişmiş teknoloji, kullanıcı dostu özellikler ve rakipsiz tasarım öğeleri olağanüstü bir ses deneyimi sağlar. Sonuçta Mobile Fidelity'nin ünlü stüdyosunun sesini evinize getiriyoruz.

StudioDeck Pikap

Pikaplarımızdan birinin adında “Studio” kelimesini kullanmak işimizin doğasında vardır. MoFi'nin yazılım ve donanım tecrübelerinin bir araya getirildiği ilk pikabımız sizlere Stüdyo kalitesini en uygun fiyat aralığında sunmak için yaratılmıştır. En uygun fiyatlı ürününüz olan StudioDeck, yüksek kaliteli bir ses üretir. Dünyanın en iyi ses tasarımcılarından bazılarıyla birlikte tasarlanan StudioDeck, çok daha pahalı ürünlerde bulunan inanılmaz miktarda ustalık ve teknolojiye sahiptir.

 • 33-1/3 and 45.0 RPM kayış tahrikli pikap
 • Özel olarak dizayn edilmiş ve Amerikada üretilmiştir.
 • 10-inch MoFi Studio Pikap Kolu
 • 3/4 inch ( 19 mm ) ve 1,8 Kg Delrin® plato
 • İzole edilmiş 300 RPM AC senkronize  motor
 • HRS tarafından dizayn edilmiş vibrasyon önleyici ayaklar.
 • 8,7 Kg Ağırlık
    

Ultra Tonearm

ABD'de özel olarak geliştirilen ve üretilen, 10 inçlik Ultra tonearm, dikey ve yatay düzlemde düşük sürtünme için pürüzsüz, yüksek kaliteli bilyalı rulmanlar kullanır, böylece seste olumsuz birşey duymazsınız, sadece plak yivlerindeki kaydı duyarsınız.

Plaklarınızdan maksimum keyif almanız için ayarlanabilir VTA, Azimuth, Anti Skating özellikleri

     
 

İzole Edilmiş Senkronize AC Motor

Kademeli kasnaklı AC motorumuz, adım hassasiyeti ve ritmik tahrik için mükemmel hız stabilitesi sağlar. Delrin® kasnağının 33 1/3 ve 45 RPM hız seçimi için iki konumu vardır. Motor titreşimleri, motoru döner tablanın geri kalanından ayıran gelişmiş sönümleyici malzemeler kullanılarak tabladan ve iğneden uzak tutar.

     
 

Daha Stabil ve Rezonansız Gövde Yapısı

StudioDeck, pikapa kütle eklemek ve seste  ton renklenmesini ortadan kaldırmak için MDF gövdesine dikkatle yapıştırılmış alüminyum levhaya sahiptir. Bu katman sayesinde kayıtta bulunan gerçek sesi korur.

     
 

HRS Anti Vibrasyon Önleyici Ayaklar

Plak yivleri tarafından yaratılmayan herhangi bir titreşim, müziksel ayrıntıları maskeleyen bir kusur ve çarpıklıktır. Ses sistemleri için titreşim yalıtımında dünya lideri olan HRS "Harmonik Çözünürlük Sistemleri" mühendislik ekibi ile birlikte geliştirilen MoFi titreşim önleyici ayaklar, pikabınızı kötü titreşimlerden izole eder, çok daha iyi bir müzikal deneyim sunar.

     
 

Delrin® Plato

StudioDeck, Delrin® plato ile donatılmıştır. Delrin®, Dupont tarafından geliştirilen yeni nesil bir polimerdir. Ses dünyasında, Delrin'in son derece kristal yapısı ile tercih edilir ve  vinil kayıtlara mükemmel bir empedans uyumu sağlar. İstenmeyen gürültüyü etkin bir şekilde topraklar ve onu pikap iğnesinden uzak tutar.

     
 

Uzun Ömürlü Özel Yatak Sistemi

Sertleştirilmiş çelik ve ters yatak sistemimiz düzgün ve sessiz rotasyonel stabilite için tasarlanmıştır. Çelik, bronz ve teflondan oluşan çok düşük tolerans kombinasyonu ancak çok daha pahalı pikaplarda bulunur.

Çok uzun yıllar boyunca yüksek sağladığı performansını korur.

Pikap Teknik Özellikler

Motor
300 RPM Senkronize AC Motor

Desteklediği Hızlar
33 1/3 RPM, 45.0 RPM

Plato
1,8 Kg / 3.88 lb Delrin®

Wow & Flutter
0.017% – 0.025%

Gürültü Sinyal Oranı
74dB

Güç Adaptörü
220-230V 50Hz

Elektrik Tüketimi
< 5W

Ölçüler G X Y X D
50 x 15,24 x 36,20 cm / 19.69" x 6" x 14.25"

Ağırlık
8,7 Kg / 19,1 lb

Pikap Kolu Özellikleri

Tip
10" Düz aluminyum yataklı

Overhang
0.71" (18mm)

Ofset Açısı
22.8? (+/- 2? ayarlanabilir)

Desteklediği İğne Ağırlıkları
5g – 10g

 

İlgili Ürünler

Ürünler yükleniyor