Pioneer SX-N30AE Network Stereo Receiver | Entegre Ampliler | HiFi Bileşenleri | Dükkan Hifi Online Satış Sitesi

Kategoriler

Kargoya Verilis Süresi
: Ayni gün kargo
  • Liste Fiyatı(KDV Dahil)

    26.579 TL 894 EUR
  • Havale Fiyatı(KDV Dahil)

    25.250 TLToplam Kazanç :
Adet.
Sepete Ekle

Pioneer SXN30AE Network Stereo Receiver

Ayrık yapıda yüksek çıkışlı amplifikatörle donatılmış SX-N30AE network stereo alıcısı ile yüksek çözünürlüklü ses dosyaları, internet radyosu, network akış hizmetleri ve hatta vinil kayıtlar dahil olmak üzere çeşitli kaynaklardan gelen çok sayıda müziğin keyfini çıkarın. Bluetooth ® Kablosuz Teknolojisi, çift bantlı Wi-Fi, FlareConnect™, yerleşik Chromecast ve DTS Play-Fi ® şarkıları kablosuz olarak yayınlamanıza izin verirken, Pioneer Remote Uygulaması akıllı telefonunuzda sorunsuz kontrol sunar.SX-N30AE aynı zamanda Google Asistan ile de çalışır.

Yayın Hizmetleri ve İnternet Radyosu

Spotify, TIDAL ve Deezer gibi yayın hizmetleriyle dilediğiniz müziği dinlemenin keyfini çıkarın. Ünite ayrıca internet radyosunun keyfini çıkarmak için TuneIn ile önceden ayarlanmıştır. 100.000'den fazla radyo istasyonuyla dünyanın dört bir yanından müzik, spor, haber ve talk şov yayınlarını ücretsiz dinleyebilirsiniz.


Çok Yönlü Bağlantı

SX-N30AE, vinil plak çalar için fono MM girişinin yanı sıra diğer ses kaynaklarını bağlamak için optik ve koaksiyel dijital girişlerle donatılmıştır.

İsteğe Bağlı USB Adaptörlü DAB/DAB+ Radyo

Parazitsiz, kristal netliğinde ses kalitesiyle radyo yayınlarının keyfini çıkarın.SX-N30AE, mevcut istasyonları otomatik olarak ayarlayarak çeşitli programları dinlemenizi sağlayan AS-DB100 isteğe bağlı USB DAB adaptörüyle uyumludur.

Çok Odalı Ses, Müziğin Keyfini Çıkarmanın Çeşitli Yollarını Sunar

FlareConnect, uyumlu bileşenler arasında ağdan ve harici ses* giriş kaynaklarından gelen sesi paylaşır.Desteklenen bileşenler ve hoparlör sistemleriyle LP kayıtlarının, CD'lerin, ağ müzik hizmetlerinin ve daha fazlasının zahmetsizce çok odada oynatılmasının keyfini çıkarın.Ev genelinde müzik seçimi, hoparlör gruplaması ve oynatma yönetimi, Pioneer Remote uygulamasında yerleşiktir**.

Chromecast yerleşik

SX-N30AE yerleşik Chromecast ile birlikte gelir; böylece mobil cihazınızı kullanarak en sevdiğiniz müziği, radyoyu veya podcast'leri hoparlörünüze aktarabilirsiniz.Kişisel cihazınızda (iPhone, iPad, Android telefon ve tablet, Mac ve Windows dizüstü bilgisayar ve Chromebook™) çalışan Chromecast özellikli uygulamaları kullanarak sesi evin her yerinden kontrol edebilirsiniz.Google.com/cast/apps adresinde Chromecast'in etkin olduğu uygulamaları keşfedin.

DTS Play-Fi®

DTS Play-Fi*, herhangi bir uyumlu mobil cihazdaki her türlü ses içeriğini SX-N30AE ve DTS Play-Fi uyumlu ses sistemlerine kablosuz olarak aktararak evinizde çok odalı bir sistem oluşturur. DTS Play-Fi Uygulamasından farklı kaynakları aynı anda farklı hoparlörlere aktarabilirsiniz.

 

Yeni Pioneer Remote Uygulaması ile Sezgisel Kontrol

Sevdiğiniz cihazınızı kullanarak albüm resimleriyle sorunsuz kontrolün keyfini çıkarın. Ücretsiz Pioneer Remote Uygulaması ile ağ müzik çalarınızı çalıştırmak için iPad/iPhone/iPod touch veya Android akıllı telefonunuzu kullanabilir veya cihazınızda kayıtlı melodileri çalabilirsiniz. Ayrıca internet radyo istasyonlarını seçebilir ve medya sunucunuzdaki şarkıları çalabilirsiniz.


Bluetooth ® Kablosuz Teknolojisi

Yerleşik Bluetooth Kablosuz Teknolojisi (ver. 4.1 + LE) ile uyumlu cihazlardan şarkıları kolayca aktarabilirsiniz.SX-N30AE, SBC ve AAC codec desteğiyle birlikte A2DP, AVRCP, HOGP-Host, HOGP-HID Cihazı ve HID Hizmet profillerine sahiptir.

Çift Bantlı Wi-Fi

Kablosuz LAN bağlantısı aracılığıyla ağ özelliklerinin keyfini çıkarın.Yerleşik Wi-Fi, hem 5 GHz hem de 2,4 GHz frekans kanallarını destekleyen çift bantlıdır.5 GHz bandını kullanarak sabit ve kesintisiz ses akışının keyfini çıkarabilirsiniz.

 

Özellikler

Amplifikasyon ve Tasarım
Uygulama Türü: Doğrudan Enerji
Analog Ayrık 2 Kanal Amplifikatör
Büyük EI Transformatörü
İki Büyük Özel 8.200 μF Kapasitör
135 W/ch (6 ohm, 1 kHz, THD %1,0, 1 kanal Tahrikli)
Kalın Kablolara Uyumlu Vidalı Hoparlör Terminalleri
Ses ve Ev Ağı Özellikleri
Doğrudan Mod
Ağ/USB üzerinden Müzik Dosyası Çalma: MP3, WMA, WAV, AIFF, AAC, FLAC ve Apple Lossless
192 kHz/24 bit Ses Çalma (WAV* 1 , FLAC* 1 )
DSD Doğrudan Oynatma (2 kanal, 5,6 MHz)
Amazon Music* 2 , Spotify ® * 3 , TIDAL* 3 ve Deezer* 3 Dijital Müzik Yayını Hizmetlerine Hazır
TuneIn'li İnternet Radyosu
Çok Odalı Ses için FlareConnect™
Chromecast yerleşik
Google Asistanla çalışır
DTS Play-Fi'ye Hazır
Kolaylık Özellikleri
Çift Bantlı Wi-Fi (5 GHz/2,4 GHz)
Bluetooth ® Kablosuz Teknolojisi (Sürüm 4.1 + LE, Profil: A2DP/AVRCP/HOGP-Host/HOGP-HID Cihazı/HID Hizmeti, Codec: SBC/AAC)
Pioneer Remote Uygulaması (iOS/Android) ile çalışır* 5
Google Asistan ile çalışır
DAB/DAB+ (birlikte verilen adaptörle)
40 İstasyon Ön Ayarlı AM/FM (RDS) Ayarlayıcı
Önceden Ayarlanmış İstasyon Adlandırma (10 Karaktere Kadar)
Otomatik Bekleme
SR Uzaktan Kumanda
Terminaller
Ön USB 1 girişi
Ethernet 1 girişi
Analog Ses girişi (Phono MM, SACD/CD, TV, GAME, AUX, SAT/CBL, BD/DVD)
Line  çıkışı
Dijital Koaksiyel 1 giriş
Dijital Optik 1 giriş
Subwoofer Çıkışı
ÖZELLİKLER
Güç Gereksinimleri: AC 220-230 V, 50/60 Hz
Güç Tüketimi (Kullanımda/Beklemede): 220 W/0,1 W
Boyutlar (G x Y x D): 435 x 149 x 327 mm
Ağırlık (Paketsiz): 8,3 kg

İlgili Ürünler

Ürünler yükleniyor