Kategoriler

Kargoya Verilis Süresi
: Ayni gün kargo
  • Liste Fiyatı(KDV Dahil)

    6.234 TL 339 EUR
  • İndirimli Fiyatı(KDV Dahil)

    5.922 TL 5%
  • Havale Fiyatı(KDV Dahil)

    5.625 TLToplam Kazanç :
Adet
Sepete Ekle

Sbooster BOTW P&P ECO Power Supply

Güç ve hassasiyetin birleşimi akıcı bir müzik, mükemmel bir ses ve doğal ve ayrıntılı ses ile sonuçlanır.

Voltaj Amper Kapasiteleri

İki Dünyanın En İyisi. Güç ve hassasiyet verimliliği benzersiz bir yenilikçi şekilde ve her audiophile için en iyi seçim olan liner güç kaynakları.

BOTW P&P ECO ile DC akımın arındırılması şu şekilde olur. Kirli akım genellikle akımın yükselmeye girdiği yerde başlar. İki kademeli şebeke filtresi ve toprak hattı, akım trafosuna ulaşmadan önce akımı yüksek frekanslı kirlenmeden temizler. Transformatör, elektrostatik korumalı, özel yapım bir ses sınıfı transformatördür. üGç kaynağının transformatörü de manyetik korumalıdır.

Elektronik tasarım yenilikçi: kullanılmış elektroniklerden % 50 daha fazla çıktı alıyor ve geleneksel bir tasarımdan% 35 daha az enerji tüketiyor. BOTW P&P ECO güç ünite konsepti o kadar verimlidir ki, standart olarak sağlanan yüksek verimli, aynı zamanda oldukça kirletici olan switch mode adaptörlerden sadece biraz daha fazla enerji tüketir.

Son olarak, DC kablosunun sonuna, benzersiz bölünmüş akım sistemi yerleştirildik. BOTW P&P ECO güç kaynağı sisteme sürekli, güçlü ve temiz güç sağlar Böylece elektronik cihazlar işlerini derinlemesine yapabilir.

Çıkan akımı ara belleğe almakla güç kaynağı çok hızlanır ve aynı zamanda akım filitrelenir.

Geniş bir tampona sahip bu benzersiz güç kaynağı, cihazınızdan en iyi performansı almak için cihazının dahili işlemlerinin istikrarlı ve sürekli aynı performansta çalışmasını sağlamak için her zaman yeterli ve tertemiz temiz güç sağlar.

Güç ve hassasiyetin birleşimi akıcı bir müzik, mükemmel bir ses ve doğal ve ayrıntılı ses ile sonuçlanır.
 

İlgili Ürünler

Ürünler yükleniyor