SOtM dCBL-UF Filtreli Usb Kablo | Digital Kablolar | Kablolar | Dükkan Hifi Online Satış Sitesi

Kategoriler

Kargoya Verilis Süresi
: Ayni gün kargo
  • Liste Fiyatı(KDV Dahil)

    33.642 TL 1.075 USD
  • İndirimli Fiyatı(KDV Dahil)

    31.960 TL 5%
  • Havale Fiyatı(KDV Dahil)

    30.362 TLToplam Kazanç :
Adet.
Sepete Ekle
Ücretsiz Kargo
Bu ürünü satın aldığınızda kazanacağınız puan 320 TL
SOtM dCBL-UF Filtreli Usb Kablo

dCBL-UF, SOtM'nin ünlü ağ kablosu dCBL-CAT7'de kullanılan iyi bilinen filtre bloğuyla donatılmış yeni bir üst düzey ses USB kablosudur.

Bu filtre bloğu, müzikte orijinal olarak var olan ancak daha önce fark edilmeyen gereksiz unsurları ortadan kaldırarak, USB sistemi aracılığıyla müziğin özüne daha yakın olmanızı ve dinlemenizi mümkün kılar.Halihazırda piyasada çok sayıda USB kablosu olmasına rağmen dCBL-UF'yi çok özel kılan önemli bir faktördür.

Etrafımızda bulunan çoğu USB kablosu, genel olarak ses kalitesini iyileştirmek yerine müziğin doğasını değiştirebilirdi.Bununla birlikte, tipik hilelerin ötesinde özel malzemeden ve özel yapıdan oluşan eksiksiz filtre bloğuna sahip dCBL-UF, USB ses sistemindeki ses kalitesini iyileştirmek için gerçekten üst düzey ses USB kablosudur.

dCBL-UF'de kullanılan bu filtre bloğu, özellikle orta ses aralığını zenginleştirir ve ultra düşük ve ultra yüksek frekans aralığı belirginleşir, böylece müzik çok net duyulur ve müziğin merkezi çok verimli ve bol duyulur. .Ve boşluk açarak ve enstrümanın çok karmaşık dokularını uyum içinde sunarak normal düz ve soyut bir dinleme ortamının kayıt sahnesi olmasına yol açar.Bununla birlikte, belirli ses aralıkları aşırı vurgulanmaz ve sabit bir dengeye sahiptir, böylece sonunda USB ses sisteminde ciddi bir müzik dinleme oturumu dCBL-UF tarafından gerçekleştirilebilir.

Müziğin özünü iletmek söz konusu olduğunda, icracının sevinç, keder, mutluluk sevinci gibi duygularını gerçekten hissedebilir ve paylaştığımızı düşünebiliriz ve dCBL-UF bu duyguya yaklaşmayı sağlayan kişidir.

dCBL-UF, 1M uzunluğa dayalıdır ve 1,5M veya 2M'ye kadar seçilebilir.Ve ek bir seçenek olarak, bağlandığınız USB cihazına bağlı olarak + 5V USB güç hattı içeren veya + 5V USB güç hattı içermeyen bir seçeneğe sahiptir.Ve son olarak, bakır ve gümüş arasında uygun tel tipini seçerek, bakır mükemmel bir denge ifadesidir ve gümüş nispeten daha ayrıntılı bir ifade ve dinamiktir, müzikal nüans sisteminizdeki farklı sonuçlara iletilir.

dCBL-UF'yi uygun seçeneklerle seçerek USB ses sisteminizi optimize edebilirsiniz.


Özellikler

USB AB konnektörü :
Desteklenen USB 2.0 Düşük hızlı, Tam hızlı, Yüksek hızlı
USB güç sinyali derecesi :
5Vdc
500mA maks
İletken seçeneği :
dCBL-UF-S : UPOCC gümüş
dCBL-UF-C : UPOCC bakır
Kablolama seçeneği :
Yalnızca USB veri sinyali
USB verileri sinyal&USB güç sinyali
Uzunluk seçeneği :
1M, 1.5M, 2M

İlgili Ürünler

Ürünler yükleniyor