Townshend Maximum Super Tweeters | Diğer Hoparlör Çeşitleri | Hoparlörler | Dükkan Hifi Online Satış Sitesi

Kategoriler

Kargoya Verilis Süresi
: Ayni gün kargo
  • Liste Fiyatı(KDV Dahil)

    57.991 TL 1.464 GBP
  • Havale Fiyatı(KDV Dahil)

    55.091 TLToplam Kazanç :
Çift
Sepete Ekle
Bu ürünü satın aldığınızda kazanacağınız puan 580 TL

Townshend Maximum Super Tweeters

Bir sub-woofer çok düşük frekanslı sesleri nasıl genişletiyorsa, Maximum Supertweeterlar 'da tiz ve orta banttaki ayrıntıları ortaya çıkartıyor. En çarpıcı nokta ise bass seslerin ayrıntılarında ortaya çıkan inanılmaz ayrıntı.

Maximum Supertweeterlar dome tweeterların erişemeyeceği kadar zengin harmonik yapı sunan, gerçek sese en uyumlu olacak şekilde yüksek ve çok yüksek frekanslar üretir.

Gerçeğiyle uyumlu yüksek frekanslar favori kayıtlarınızın tam potansiyelini ortaya çıkararak beyni fizyolojik ve psikolojij olarak etkiler.

Maksimum Supertweeterlar bass, orta ve tiz sesleri tanımlar ve geliştirirler. Supertweeter'lar seste yüksek çözünürlüğün anahtarlarıdır.

Maksimum Supertweeterlar konvansiyonel hi-fi hoparlörlerin frekans cevap aralığını genişleterek 90kHz e kadar çıkartırlar ve bu da müzikteki gerçeklik hissiyatını önemli ölçüde arttırır. 90 kHz 'lik bir ses titreşimi insan kulağının teorik limitlerinin üzerinde olmasına rağmen bu frekanslar bass seslere kadar inecek şekilde, seste bir doğallık hissi oluştururlar. 

Maksimum Supertweeterlar 6kHz 'in üzerinde kalan yüksek frekanslı titreşimleri doğru bir şekilde açığa çıkartarak, dijital ve analog formatlardan en yüksek verimi almanızı sağlarlar. Bir CD 20kHz 'in üzerinde yer alan bir ses bilgisi ihtiva etmese de, Maksimum Supertweeterlar dome tweeterlara göre ses formatını daha doğal yapar ve daha fazla detay sunarlar. Bunun nedeni sahip oldukları ultra-ince şerit diyafram sayesinde, daha geç frekans cevabı veren klasik dome tweetlara göre daha hızlı cevap verebilmeleridir.

Maksimum Supertweeterlar 6kHz 'den daha yüksek frekanslarla çalışırlar ve hücum kenarları daha belirgin olacak şekilde, çok küçük zaman aralıklarında bulanıklık yapmayan ses dalgaları üretirler. Bu sayede, yani gelen sinyale daha mükemmel bir hız ve doğrulukla yanıt verebildikleri için,  Maksimum Supertweetlara sahip bir sistemin sound'u daha doğal ve rahatlatıcı gelir.

İnsanları en çok şaşırtan şey duydukları bass seslerde meydana gelen extra detay olmaktadır. Gelen sesleri dinlerken duyabileceğiniz açıklık ve rahatlık hissi Supertweetların oluşturduğu harmonik ayrıntı dışında mucizevi bir özellik olmayacaktır.

Maksimum Supertweeterlar 1.5 metrelik bağlantı kablosu kullanılarak oluşturulmuş tüm yüksek kaliteli hoparlörler ile uyumlu olacak şekilde tasarlanmışlardır. Supertweeterlar ana amfi beslemesi ya da ana hoparlördeki tweeter bağlantısı ile paralel olacak şekilde sisteme bağlanırlar. Üzerinde bulunan altı kademeli seviye ayar düğmesi ile hoparlörlerinize hatasız bir şekilde bağlanırlar.

Özellikler

Frekans Cevabı : Up To 90kHz.
Tavsiye Edlilen Maksimum Amplifikatör gücü : Up To 400W
Rating to DIN IEC 268: : 500w peak
Max duyarlılık (2.8V @ 1m) : 89dB
Nominal Empedans : 11 Ohm (dk), 20 ohm yükselen
Sürücü Ünitesi : Saf alüminyum ribbon.W 5mm, 25mm L, T, 0.01mm Kütle 0.003 grammes, Ultra güçlü nadir toprak mıknatıslar
Crossover : Birinci dereceden
Seviye kontrolü : 1: 74dB 2: 79dB 3: 83dB 4: 85dB 5: 87dB 6: 89dB
Ölçüler : W 50mm (2 "), H 30mm (1.2"), D 100mm (4 ") Nakliye (çifti) W 250mm (10"), H 50mm (2 "), D 200mm (8")
Ağırlık : 0.5 Kg (£ 1,1) Nakliye (çifti) 1.2kg (£ 2,6)
Kablo : Muz veya yassı 1.5m

Stereo Mecmuası İnceleme Yazısı

İlgili Ürünler

Ürünler yükleniyor