Dutch & Dutch 8C Aktif Hoparlör | Aktif Hoparlör | Diğer Hoparlör Çeşitleri | Dükkan Hifi Online Satış Sitesi

Kategoriler

Kargoya Verilis Süresi
: Ayni gün kargo
  • Liste Fiyatı(KDV Dahil)

    198.960 TL 13.150 EUR
  • Havale Fiyatı(KDV Dahil)

    189.012 TLToplam Kazanç :
Çift
Sepete Ekle

Dutch&Dutch 8C Aktif Hoparlör

Doğru
Adaptif
Hepsi bir arada

Dutch&Dutch 8C ler ev ortamında all in one Hiend HiFi sistemi olarak veya stüdyolarda mastering hoparlörü olarak kullanılabilir.

Doğru müzik deneyimi  için, tamamen optimize edilmiş bir hoparlörden daha fazlası gerekir. Dinleme odanızda akustik düzenleme yok ise; ancak dinleme odanızın akustiğinin izin verdiği kadar doğru ses duyabilirsiniz. Çeşitli nedenlerden dolayı ideal aksutik düzenlemeye birçok müzik sever sahip olamıyor. Peki ya dinleme odanızın akustiği ile birlikte çalışan bir hoparlörünüz olsa ?

8c sadece bir hoparlörden daha fazlasıdır. Benzersiz bir akustik konsepttir, çünkü devrim niteliğindeki tasarımı 100 Hz'den itibaren sürekli yönlendirme sağlar. Sonuç olarak, 8c, nötrlük, hassasiyet ve oda içi ton dengesi açısından diğer tüm sistemlerin üstünde ve ötesindedir.

 

Doğruluk
8c, doğruluk ve netliğe olan bağlılığımızı temsil eder. 100Hz'den yukarıya doğru sürekli yönlendirilebilirliği ve 35Hz'den yukarı doğru +/- 0.5dB frekans tepkisi ile müzik artık tam olarak tasarlandığı gibi deneyimlenebilir. Muziği olduğu gibi duyun.

Gerçek doğru müzik dinleme hissini yaşayın, daha önce hiç olmadığı kadar gerçek sesi duyun.

Adaptif
Odayı sisteme göre değil; sisteminizi odaya göreayarlayın. Dutch&Dutch 8c bulundukları ortama uyum sağlar ve performans kaybetmeden oda sınırlarına yakın bir şekilde yerleştirilebilir.

Bunu başarmak için, 8c'ler tescilli bir özel bir 1" tweeter'ı akustik kardioid 8" orta bant sürücüsü ve çiftli 8" bas sürücülerini ve aktif oda eşleşmesi "DSP"  ile birleştirir. Sonuç: herhangi bir odada mükemmel akustik sunumdur.

Hepsi bir arada
Özel sürücülerin yanı sıra, 8c'nin az yer kaplayan dizaynı, üst düzey DAC'ları, D sınıfı amplifikatörlere, subwooferlara ve bir DSP'ye sahiptir. Sistem aynı zamanda kutudan çıktığı haliyle odayla eşleştirme ve network özellikleri ile birlikte gelir.

Tüm bileşenler birbiriyle mükemmel uyum içinde çalışır şekilde eşleşir ve birlikte sinyal-gürültü oranını mükemmel şekilde korurken 106 dB'de sürekli olarak 35 Hz'den itibaren “büyük ses” sağlar.

Dizayn
Ön bölmeden masif meşe kutusuna kadar, 8c'nin yapısı göründüğü kadar temiz görünecek şekilde tasarlanmıştır.

Akıllı kontroller
Dutch&Dutch 8c'leri networkünizde otomatik olarak keşfettikten sonra, kazanç, ön ve yan duvarlara mesafe, güncellemeler ve birçok parametrik filtre gibi ayarların tam kontrolüne sahip olursunuz. İnternet bağlantısı gerekli değildir.

Çok odalı müzik
Bnalog balans veya dijital AES3 girişinin yanı sıra, dijital müziğinizi doğrudan 8c'lerinize aktarabilirsiniz. Mobil cihazınızı kullanarak hoparlörlerin yerşeşimini sol, sağ  duvarlara olan mesafesini ayarlayın. Kontroller tahmin edemiyeceğiniz kadar kolay.

Networkünüzde 8c'leri birden fazla bölgeyle gruplanabilir. Her bölgede mükemmel ve senkronize müzik zahmetsizce çalınabilir.

Otomatik ve zahmetsiz güncellemeler
Otomatik güncellemeler 8c'nizi endüstri standartları ve trendleriyle güncel tutar. Kapsamlı test sürelerinden sonra, yeni yazılım sürümleri bulut tabanlı yazılım platformumuzdan kullanıma sunulur. İstenirse  8c'ler bu güncellemeleri otomatik olarak indirip yükleyerek bir gecede yeni özellikler kazanmış olur.

Hoparlör Standı
8c için hazırlanan opsiyonel özel hoparlör standı.
8c standı, 8c hoparlörlerinizi ev ortamında güvenle kullanmanız için bizim tarafımızdan tasarlanmıştır.
Doğru akustik özelliklerin sağlanması için özel özen gösterilmiştir ve standın kum dolgusu minimum rezonans için mümkündür.
8c hoparlör, sağlam ve dengeli bir platform oluşturmak için standa cıvatalanır.
8c sehpası sadece mat siyah kaplama olarak mevcuttur.

 

Teknik Özellikler
Sürücüler LF: 8 ″ Subwoofer (2X)
Sürücü MF: 8 ″ Mid Range Driver
Sürücü HF: 1 ″ Alloy Dome Tweeter
Kasa Yapısı LF: Kapalı Kutu
Kasa Yapısı MF : Pasif Kardiyoid
Frekans Cevabı : 30 HZ - 20 KHZ ± 1 DB
Amplifikatör Gücü LF: 500 W + MF: 250 W + HF: 250 W Toplam 1.000 Watt
Ölçüler (Y X G X D) : 485 X 270 X 380 MM
Adet Ağırlık :  26 KG

Benzer Ürünler

Ürünler yükleniyor