SOtM Audio Iso Cat7 Lan Filtresi | Network Kabloları | Kablolar | Dükkan Hifi Online Satış Sitesi

Kategoriler

Kargoya Verilis Süresi
: Ayni gün kargo
  • Liste Fiyatı(KDV Dahil)

    11.226 TL 600 USD
  • Havale Fiyatı(KDV Dahil)

    10.665 TLToplam Kazanç :
Adet.
Sepete Ekle

SOtM Audio Iso Cat7 Lan Filtresi

iSO-CAT7, LAN portlarını kullanan tüm ses sistemlerinde zorunluluk olarak kullanılan iSO-CAT6'nın performansını artıran bir üründür. iSO-CAT6 küçük ve basit bir aksesuar gibi görünse de, kesin etkisi nedeniyle birçok kullanıcıdan iyi eleştiriler aldı. Kullanıcılardan biri, "hayatımda kullandığım en iyi ses aksesuarı" olarak övdü.

 iSO-CAT7, iSO-CAT6'nın performansını kolayca aşan ve Ultra üst düzey ses için gereken ses performansını gerçekleştirmek üzere çok sayıda testten sonra geliştirilen, daha da geliştirilmiş bir LAN yalıtım filtresidir. Bu test süreci boyunca, sesi şekillendirmek ve iyileştirmek için özel olarak seçilen parçalar seçildi ve Ethernet kablosuna gömülü dört Ethernet sinyal hattının her biri, kesin bir iyileşmeye yol açmak için her bir sinyal hattı arasındaki paraziti mümkün olduğunca azaltmak için ayrılır ve korunur. ses kalitesinde.

 Sisteminizdeki iSO-CAT7'yi kullanarak müzik dinlerseniz, onu ağ ses sisteminin en önemli parçası olan ağ oynatıcısına bağlarsanız, dijital sesi analog sese daha yakın hale getirmenin ne anlama geldiğini anlayabileceksiniz. . Bu sadece müziğin belirli bölümlerindeki basit iyileştirmeler değil, aynı zamanda müziğin tamamının sesini yeniden oluşturma veya aynı müziğin başka bir kaydını dinleme yanılsamasına neden olan sesteki açık değişikliklerdir.

 iSO-CAT7'yi sisteminize eklediğiniz ve daha yüksek ses seviyesini hissettiğiniz an, yeniliği ile müzik çalmayı bırakmak hiç de kolay olmayacak.

İlgili Ürünler

Ürünler yükleniyor