SOtM dCBL-CAT7u Audiophile Network Kablosu | Network Kabloları | Kablolar | Dükkan Hifi Online Satış Sitesi

Kategoriler

Kargoya Verilis Süresi
: Ayni gün kargo
  • Liste Fiyatı(KDV Dahil)

    33.000 TL 1.000 USD
  • İndirimli Fiyatı(KDV Dahil)

    31.350 TL 5%
  • Havale Fiyatı(KDV Dahil)

    29.782 TLToplam Kazanç :
Adet
Sepete Ekle
Ücretsiz Kargo
Bu ürünü satın aldığınızda kazanacağınız puan 314 TL

SOtM dCBL-CAT7u Audiophile Network Kablosu

dCBL-CAT7u, dCBL-CAT7'nin yükseltilmiş versiyonu olan yeni bir ağ kablosudur.

Bunun ana nedeni, dCBL-CAT7u'nun bir sCLK-OCX10 ve 3 set sNH-10G'yi dCBL-CAT7 ve bir iSO-CAT6 ile seri olarak bağlayan ultra yüksek performanslı bir ağ ses sistemine ayarlanmış olmasıdır. Böyle bir sistemin sesi, sanatçının ince nüanslarını ve ayrıca arka planın en ufak havadarlığını ifade edecek kadar kesindir. DCBL-CAT7u, muhtemelen böyle mükemmeliyetçi bir sistemde mükemmelliğe ayarlanmış tek ethernet kablosudur.

DCBL-CAT7u'yu bir ağ oynatıcısı ile üçüncü sNH-10G arasında bu sisteme bağlarsanız, sistemin Ethernet bağlantısının son aşaması ses şeffaflığını ve dokuları iyileştirir.

Sanatçının neyi ifade ettiğini ve sesin ne olduğunu netleştiren, dinleyicinin sanatçıların ifade etmek istediği müziğe yaklaşmasını sağlayan bir ortam görevi görür. Kabloların basit değişimi veya ses tercihleri ??ile karşılaştırılamaz.

Ayrıca, mükemmel ses uygulaması için, dCBL-CAT7u'nun içi, her biri bir alüminyum bileşik folyo blendajla kaplanmış 4 diferansiyel iletim kablosundan oluşur. Daha sonra gürültüye karşı çok dayanıklı olmaları için örgülü bakır bir kalkanla kaplanırlar. Ayrıca, sinyal iletimi için maksimum frekans, Kategori 7A standartlarını destekleyen ve 10/100/1000Base-T ve 10GBase-T Ethernet standartlarını tam olarak destekleyen 1600 MHz'dir.

 Ağ ses sistemlerini çalıştıran odyofiller, dCBL-CAT7u'yu deneyimlemeden ağ ses sistemlerinden gerçekten keyif aldıklarını söylemeyi zor bulacaktır. dCBL-CAT7u, mükemmel ultra üst düzey ağ ses sistemini yapılandırmayı hayal ettiğiniz sistem olacak.


Ana Özellikler

Üst düzey ses sınıfı SFTP CAT.7A kablosu
10/100/1000Base-T, 10GBase-T desteği
Yüksek kaliteli çinko döküm gövde konektörü
Üstün ton dengesi ve ses kalitesi için gürültü filtresi bloğu
Destek Kategorisi 7A - 1600MHz'e kadar doğrulandı
Empedans : 100Ω (±15%)
Altın kaplama kontaklar

İlgili Ürünler

Ürünler yükleniyor